Pokračováním v používání našich služeb souhlasíte s tím, že přijmete instalaci souborů cookie, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší zkušenosti a přizpůsobit služby a propagace vašim zájmům.ZAVŘÍT

♥ Bezplatná seznamka a chat pro Čechy a Slováky ♥

Praha

Od : Česko > Praha

Jsem nezadaný a hledám mladou ženu na vášnivé chvíle. Mirek 45 let,mladší vzhled. Praha


Od : Česko > Praha

Jsem 33letá sympatická baculka, co hledá lásku, porozumění a muže nekuřáka bez závazků z Prahy.

Od : Česko > Praha

Proč jsem se rozhodla zaregistrovat? To proto, že jsem hodně nesmělá a špatně se seznamuji a tato forma mi přijde nejlepší někoho potkat. H (...)


Od : Česko > Praha

Zájmy: příroda, sport, angličtina, knihy atd.
Hledám vážné přátelství štíhlé, skromné ženy s podobnými zájmy.
Rád pěstuji cizokr (...)


Od : Česko > Praha

Nevím jestli zde najdu to co hledám..uvidíme. Co bych o sobě napsal? Mám veselou, soběstačnou a podporující povahu, nezkazím žádnou legrac (...)

Od : Česko > Praha

Ahoj,
Jsem 20-letý kluk z Prahy a hledám někoho s kým bych si mohl rozumět. Jsem trochu plachý ale snažím se získat kamarádku která by mě (...)

Od : Česko > Praha

Sympatický VŠ hledá příjemnou ženu k romantickým procházkám, posezení u sklenky vína, či u kávy. Těším se, až mi napíšeš.

Od : Česko > Praha

Přátelsko/milenecký vztah bez hádek a konfliktů, dodržující stanovená pravidla. Těšit se na sebe a zapomenout na starosti a stereotyp, už (...)

Od : Česko > Praha

Rodina, kamáradi, psi (zvířata), děti, zábava, společnosti, divadlo, knihy, hudba, cestování, příroda, nové zkušenosti a zážitky mě dě (...)

Od : Česko > Praha

Hledám kamarádku přítelkyni pro chvíle ve dvou.Praha 8, 9.Pokud jsi ve vztahu smutná,nefunguje vám milování,společné chvíle s partnerem ne (...)


Od : Česko > Praha

Sympaťák s neobvyklým jménem hledá sympatickou neobvyklou ženu, která je otevřená lásce, radosti ze života, plná optimismu a akce! :) Je m (...)


Od : Česko > Praha

Jmenuji se Martin je mě 24 let a hledám hodnou holku s kterou bych si rozuměl a ona semnou jsem pohodový typ člověka hodný a mám rád přátel (...)

Od : Česko > Praha

ahoj všem, hledám touto cestou muže, který je MUŽEM, ale zároven dokáže být i dobrým kamarádem, partnerem. Máš rád zvířata, přírodu, (...)


Od : Česko > Praha

Pěkně zdravím.
Aktuálně souzním v přátelském soužití,
rád však poznám nadšené lidi za účelem sdílení podobních koníčkú a z (...)

REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

a