Pokračováním v používání našich služeb souhlasíte s tím, že přijmete instalaci souborů cookie, abychom vám mohli poskytnout ty nejlepší zkušenosti a přizpůsobit služby a propagace vašim zájmům.ZAVŘÍT

♥ Bezplatná seznamka a chat pro Čechy a Slováky ♥

Jihomoravský kraj


Ahoj, jmenuji se
Milan. Jsem obyčejný kluk, který hledá fajn slečnu na seznámení.
Mezi mé záliby patří turistika, mykologie zabyvam se (...)


Hledám kamarádku,milenku na společnou kávu,pokec a nezávazné milování bez narušení soukromí.Mám dvě děti.Jsem pohodář. Tak pokud tě n (...)Ahoj je mě 46 let a rád bych věřil že samota je dočasná. Jestli souhlasíš pak máme první věc společnou.Je mi 47.Hledám rovnocennú partnerku.Nehledám na chvíli ale na pořád.Bydlím na vesnici v rd i se svou 14 letou dcerou.Věnuju se vesměs dceř (...)Jsem normální kluk. hledám holku které můžu věřit a trávit s ní svůj čas.
mám rád procházky , relax , výlety a airsoft.


Ahoj
jak se občas v životě stává, i já jsem po dlouholetém vztahu zůstal singl. Ale přišel čas a já bych to rád změnil a konečně na (...)Jsem kluk sportovní postavy, mám rád procházky, srandu,upřímnost a spolehlivost. Hledám pěknou, veselou, upřímnou a spolehlivou slečnu, kte (...)


To to rozhodnutí plyne z nespokojeného života. Chtěl bych najít spřízněnou osobu ,se kterou bych si rozuměl a třeba i později možná zkusi (...)


26leta mamina baculka hleda kamarada milence :-)Ahoj jsem pohodová holka se smyslem pro humor ráda se bavím a ráda bavím ostatní jsem romantická ale zároveň když už to tak s prominutím (...)

REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

a