♥ Bezplatná seznamka a chat pro Čechy a Slováky ♥

Německo : Find your soulmate for free on Proximeety.co.uk - 1


Pohlaví : Muž na rande...
Věk : 60
Znamení zvěrokruhu : Štír
Od : Europa > Německo
Něco o Tobě :
Bydlím v Hannoveru.

Umím komunikovat v němčině a angličtině. Bohužel nemohu komunikovat v češtině nebo slovenštině

Hledám kontakt se ženami z celého světa, protože přátelství a láska neznají hranice ani vzdálenosti.

Jsem vysokoškolský absolvent (Dipl.-Ing. (FH) v oboru elektrotechnika, informační technologie) a v současné době hledám nová pracovní místa. Ve svém volném čase rád jezdím na kole, ráda navštěvuji muzea a výstavy.

Svobodné matky jsou také vítány - jsou jednoduché, otevřené, upřímné a přátelské než jiné, které jsem zažil.

Pohlaví : Muž na rande...
Věk : 48
Znamení zvěrokruhu : Střelec
Od : Europa > Německo
Něco o Tobě :
Ahojky jmenují se Jaroslav je mi 46 let, 17170cm, 75kg, Hnědé oči, a světlo hnědé vlasy na krátko střižené. Touto cestou neustále hledám k sobě tu pravou, obyčejnou, upřímnou, Spolehlivou Ženu i z dítětem okolí Teplic a Děčína. Nejraději hledám Ženu na Vážný vztah od Srdce. Jsem šťastně rozvedený a svou minulost mám dávno vyřešenou. Vím co chci a co hledám. Též ráda jezdíš do Kempu, na Čundr, ráda vaříš, jezdíš též ráda na prohlídku Jeskyň, Hradů a Zámků? Máš též ráda Zahradníčeni? Též hledáš zde to právé Štěstí a Vážný vztah? Měla by jsi též být štíhlé postavy jako já, mělo by Ti být kolem 25-39 Let, 55-65kg, 155-170cm a měla by jsi pocházet pouze s České republiky z malé vesničky okolí Děčína, či z malé vesničky okolí Teplic. Budešli mít zájem o mě a též to vše myslíš též vážně tak se budu těšit na Tvou odpověď pouze s Tvou Fotografii na Tvém Profilu. P.S. Hledám zde pouze Ženu s České Republiky.

Pohlaví : Muž na rande...
Věk : 56
Znamení zvěrokruhu : Blíženci
Od : Europa > Německo
Něco o Tobě :
Bude mi pomalu 53 let, jsem 175 cm/střední postava/modré oči/blond/romantik a pohodář. Jsem už více jak sedm let sám s dcerou. V současné době žijeme v Německu a hledáme k sobě spřízněnou dušičku, protože i ta samota už je někdy dost protivná. Ty do věku 50ti let, střední postavy a do 175 cm - dítě nebo děti navadí. Najdeme tě?
REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

1486