♥ Bezplatná seznamka a chat pro Čechy a Slováky ♥

chat seznamka - Bezplatná seznamka pro Čechy a Slováky - seznamka online - seznamky na internetu

OTÁZKY/ODPOVĚDI (FAQ) :

Co je to “chat”?
PROXIMEETY.CZ  je k dispozici pro
Registrace je povinná, aby zůstali jen ti motivovaní
Naše filozofie
Jaký je náš cíl?
Množství funkcí...
Poznat a respektovat pravidla na PROXIMEETY.CZ
Kdo může vidět Vaše fotky?
Seznamujte se na PROXIMEETY.CZ vždy bezpečně!
Jak zvýšit Vaší šanci na seznámení?
Rady, jak zůstat opatrní
Bezpečné a anonymní chatování
Se seznamkou je to jednodušší
Úspěšné seznámení


OTÁZKY/ODPOVĚDI (FAQ) :

Co je to “chat”?

Chat je aplikace, která umožňuje uživatelům internetu, komunikovat pomocí programu nebo webové stránky, na které se v reálném čase zobrazují zprávy a na které může odpovídat jeden nebo více uživatelů najednou.
Chat PROXIMEETY.CZ je dostupný z kteréhokoli počítače a funguje 24h denně mezi členy, kteří jsou ve stejnou chvíli připojení (například v kanceláři nebo doma), kdekoli na světě.

PROXIMEETY.CZ  je k dispozici pro:

Zaregistrovat se může každá osoba starší 18 let, která souhlasí s pravidly a všeobecnými podmínkami pro používání a členství.

Registrace je povinná, aby zůstali jen ti motivovaní:

Zápis na naše stránky je jednoduchý a rychlý. Samotná registrace je prvým krokem při výběru členů, protože odradí uživatele, kterým chybí skutečná motivace a naopak zůstanou jen ti, kteří mají seriózní zájem o seznámení.

Naše filozofie:

Naše stránky Vám umožní vytvořit si seriózní a obohacující vztahy se zajímavými sympatickými lidmi, se kterými máte o čem mluvit.
Důležité informace:
- PROXIMEETY.CZ  nejsou erotické stránky, ale stránky určené pro širokou veřejnost,
- Neobsahují falešné uživatelské profily, hostesky, podvody, ale skutečné seznamovací inzeráty,
- Naši moderátoři provádějí přísné kontroly (všechny inzeráty a všechny fotografie jsou manuálně potvrzované),
- Našim členům neustále nabízíme nové funkce a vylepšení,
- Nabízíme anonymní, rychlé a bezpečné kontakty,
- Naše stránky jsou bezplatné,
- Naše stránky neobsahují spamy.

Jaký je náš cíl?

- Pomáhat našim členům při hledání přátelství,
- Pomáhat našim členům při hledání partnera.

Množství funkcí...

- VLASTNÍ VZKAZOVÁ SLUŽBA ,
- CHAT,
- Vyhledávání podle přezdívky nebo podle kritérií (pohlaví, věk, bydliště, atd.)
- Kompletní spravování Vašeho profilu (textový inzerát, foto inzerát a video inzerát...)
- A mnoho dalších funkcí...

Poznat a respektovat pravidla na PROXIMEETY.CZ 

- Naše seznamovací stránky zakazují svým členům šířit jakékoli nelegální nebo nepravdivé informace.
- Každý člen má právo na přístup ke svým osobním údajům a jejich opravu.
- Na stránce s Vaším profilem nebo ve Vašem inzerátu je zakázáno uvádět svoje kontaktní údaje (jméno, e-mail, adresu nebo telefonní číslo). Tyto osobní informace budou systematicky odstraňované našimi moderátory.
- Je zakázané uvádět vyjádření, která by mohla být interpretována jako hrozba nebo sexuální obtěžování. Rušivé prvky budou z naší databáze systematicky odstraňovány. Malá rada nakonec: buďte zdvořilí.

Kdo může vidět Vaše fotky?

Například: zaregistrovaní heterosexuální pánové vidí jen fotky zaregistrovaných heterosexuálních dam a naopak zaregistrované heterosexuální dámy vidí jen fotografie heterosexuálních mužských členů.
Heterosexuální páni nemají možnost vidět fotografie jiných heterosexuálních mužů a to stejné platí pro dámy.
Avšak pokud jste při registraci označili políčko "hledám muže a ženu" (obojí), budete mít přístup k profilům členů, kteří si při svojí registraci zvolili stejně jako Vy. To znamená, že můžete komunikovat s osobami obou pohlaví, (s těmi, kteří tak jako Vy označili políčko "hledám muže a ženu"). Tato možnost je určená hlavně těm, kteří chtějí na našich stránkách navázat přátelské vztahy.

Seznamujte se na PROXIMEETY.CZ vždy bezpečně!

- Po použití vždy zavřete Internetový prohlížeč,
- Pozorně si přečtěte všeobecné podmínky používání a členství,
- Zachovejte Vaše heslo v tajnosti a čas od času ho změňte.

Jak zvýšit Vaší šanci na seznámení?

- pečlivě vyplňte Váš profil,
- buďte upřímný/á a otevřený/á,
- buďte zdvořilý/á,
- uveřejněte svoje pravé fotky. Profily s fotografiemi jsou o mnoho navštěvovanější. Tvář na fotce musí být dobře viditelná. Na fotce musíte být sám/a!

Rady, jak zůstat opatrní:

- Chovejte se zodpovědně: ve virtuálním světě platí to stejné co v realitě, je třeba si zachovat soudnost, člověk si nevytvoří vážný vztah za několik minut.
- Zůstaňte v anonymitě: osoba, se kterou chatujete, vidí jen Váš profil a fotografii, to Vám zaručuje anonymitu, dokud se Vy sám/sama nerozhodnete odhalit Vaši identitu. Nikdy neposkytujte osobní informace už při první vzájemné výměně vzkazů. Důvěra se získává postupně, když se přesvědčíte o upřímnosti a čestnosti. Nenechejte se do ničeho nutit, chatování Vás k ničemu nezavazuje...
- Pokud od Vás bude některý člen požadovat peníze, okamžitě upozorněte naši technickou podporu a signalizujte tento přestupek.
- Pokud Vás jiný uživatel požádá, abyste s ním diskutovali na jiných stránkách nebo přes jiný program, nezapomeňte, že když zůstanete na PROXIMEETY.CZ, nehrozí, že Vám zašle virus.
- Nepřeskakujte etapy a vždy zůstaňte obezřetní, neuniknou Vám tak podezřelé nejasnosti ve vzkazech některých osob. Pokud Vás takové zprávy obtěžují, podezřele se vyhýbají některým otázkám, pokud cítíte, že Vám uživatel lže, nebo že se jeho profil neshoduje s jeho osobností, nejlepší je komunikaci ihned ukončit! Mimochodem, členové, se kterými si už nepřejete komunikovat, můžete zařadit do černé listiny.
- Předtím než se s uživatelem skutečně setkáte: určitě si od něj vyžádejte fotografii a telefonní číslo - vzhled a hlas jsou cenné informace, které Vám umožní utvořit si o dané osobě správný úsudek! Taktéž Vám radíme, abyste si domluvili setkání na veřejných a navštěvovaných místech. Postarejte se, aby alespoň jedna blízká osoba věděla, kde se nacházíte; a při setkání tak jako při chatování platí -  "zkušenost nabádá k opatrnosti". Postarejte se také o to, abyste měli možnost sami si zabezpečit dopravu ze schůzky domů.
Na Internetu se sice najdou podvodníci, ale nezapomínejte, že ti se najdou všude, na diskotéce nebo  ve Vašem domě... Většina lidí na internetu je však naštěstí upřímná... a co se nás týká, staráme se o to, abychom vyloučili všechny osoby, na které si jiní uživatelé stěžovali.

Bezpečné a anonymní chatování:

- Vaše osobní heslo je PŘÍSNĚ DŮVĚRNÉ a skryté, abychom Vám zaručili úplnou bezpečnost. Jedině Vy máte přístup k spravování Vašeho profilu.
- Můžete si též vytvořit "černou listinu" členů, s kterými si už nepřejete komunikovat (psát a přijímat zprávy). Náš tým může eventuálně vyloučit uživatele, kteří nerespektují naše všeobecné podmínky.
-Pokud jste ztratili svoje heslo, klikněte na "Zapomněli jste heslo?" (vedle políčka identifikace/heslo), automaticky Vám odešleme e-mail, obsahující heslo a to na e-mail, který jste uvedli při Vaší registraci.

Se seznamkou je to jednodušší:

Jestli bydlíte na vesnici nebo v regionu kde není moc lidí Vašeho věku nebo ve velkém městě, kde ještě nikoho neznáte, není lehké prolomit ledy a s někým se seznámit.
Navíc tradiční "rande" je někdy stresující nebo nudné… Proč byste měli strávit celý večer s cizím člověkem, který se Vám možná ani nebude líbit?!

Seznámení přes Internet přináší výhody moderní doby! V první řadě je lehčí komunikovat nejdříve přes počítač než hned "z očí do očí". Za druhé, pokud se s někým seznámíte díky našim stránkám, na Vašem "rande" budete uvolněnější, protože už budete mít více informací o dané osobě (fotku, popis, informace z předcházejících chatů...) a už na začátku budete vědět, jestli máte nějaké společné zájmy nebo povahu, prostě, že si s danou osobou máte o čem povídat!

Úspěšné seznámení:

V dnešní době mají seznamky velký úspěch v Evropě i jinde ve světě…
- PROXIMEETY.CZ Vám umožní vybrat si z registrovaných členů podle přesných kritérií (rodinná situace, fyzické vlastnosti, profesionální situace, hobby, atd.) z naší databáze a komunikovat přímo se zvolenými osobami. Seznámení přes Internet je modernější a účinnější způsob jak poznat přímo toho SPRÁVNÉHO PARTNERA.
- Nikde totiž nenajdete tolik nezadaných lidí!
- Web neubírá na kouzlu ani na pikantnosti seznámení...naopak, je přípravným a spouštěcím mechanismem, aby Vaše seznámení proběhlo co nejlépe!
Zkuste to a posuďte sami!

Chci se bezplatně zaregistrovat hned teď!

REGISTRACE ZDARMA
E-mailová adresa

Vyžádané přihlašovací jméno

Zvolte si heslo

Jsi

hledáš

Datum Tvého narození


FacebookTwitter

1486